دانلود رایگان کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

مدیریت در هر زمینه ای که می خواهد باشد تا زمانی که بحث مدیریت باز نشود باید اطلاعات جامع و کامل و کاربردی در مورد مدیریت داشته باشیم تا بتوانیم از مبحث مدیریت بهترین استفاده را ببریم تا به نتایج درخشان و مفیدی برسیم.

دانلود کتاب مدیریت حقوق و دستمزد

در حوزه های مختلف مدیریت منابع انسانی مهم ترین و حساس ترین حوزه در رابطه با مدیریت حقوق و دستمزد است که نیازمند بازنگری، مطالعه و طراحی نظام حقوق و دستمزد متناسب با وضعیت داخلی و خارجی سازمان ها است.

دانلود کتاب پی دی اف مدیریت حقوق یوسف رونقی

مدیریت حقوق و دستمزد یوسف روانک همراه با نمونه سوال تستی با پاسخ تشریحی می باشد. این مجموعه دارای نکات کلیدی و مفیدی است که خواندن آنها از منظر بصری برای دانشجویان آسانتر است و هر نظریه با توجه دقیق به اصول روشها، اهمیت مفاهیم، ​​اهداف و اهمیت مفاهیم، ​​اهداف و اهداف مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. این اصول و روش‌ها در واقع بیانگر گرایش رویکردهایی است که اساس درک خواننده از مفاهیم را در نظریه‌ها، نظریه‌ها می‌سازد و هر یک از آن‌ها ناشی از نظام ارزشی و موارد مشخص اقتصادی و فرهنگی است. مانند سطح عمومی دستمزدها در موقعیت‌های زمانی و مکانی خاص، گرایش‌ها و گرایش‌های افراد به کار یک شغل خاص، علل جابجایی کارکنان نشان می‌دهد که سیستم پرداخت پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و این پیچیدگی‌ها باید در این مطلب مورد بررسی و بحث قرار گیرد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق

کتاب پیشنهادی 

کتاب تکنولوژی و طرح اختلاط بتن دکتر داود مستوفی نژاد