دانلود رایگان کتاب دین سازان بی خدا مسعود انصاری در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب دین سازان بی خدا که توسط مسعود انصاری طراحی و تنظیم شده است به صورت ساده و قابل فهم برای تمامی خوانندگان این کتاب طراحی و نگارش شده است.

کتاب دین سازان بی خدا اثر مسعود انصاری

با نگاهی کامل در طول تاریخ بشریت می توان به این نتیجه رسید که دین یکی از مباحث اصلی و اساسی در زندگی بشر است که تمامی ابعاد زندگی انسان را در بر می گیرد و در زندگی انسان موثر بوده است که به بسیاری از موارد مربوط می شود. فیلسوفان و دانشمندان در رابطه با فلسفه دین و روانشناسی دین تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام داده اند که آثار ارزشمند زیادی در این زمینه طراحی و تهیه کرده اند که تعداد آنها کم نیست و به دلیل اهمیت بالای این موضوع. موضوع، آنها به دقت نوشته شده است.

دانلود پی دی اف آیین بی خدا مسعود انصاری

در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که مسعود انصاری در سال 1306 در تهران متولد شد و در سال 1393 درگذشت و از سمت های وی می توان به: نویسنده، محقق، مترجم اشاره کرد. استاد دانشگاه و از منتقدان اسلام که برای تدوین این کتاب تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام داده و در کنار نقد دین و طراحی و تهیه کتاب های تاریخی، سیاسی و پژوهشی، انصاری را مترجم نیز می دانند. آثار ترجمه کتابی به نام «زندگینامه برتراند راسل به قلم خودش» و همچنین دو کتاب از آثار فردریش نیچه از جمله «چنین گفت زرتشت» است که در سال 1377 توسط انتشارات جامی منتشر شده است. منتشر شد.

دانلود کتاب دین سازان بی خدا

این کتاب تمامی مطالب و موضوعات خود را در هشت بخش آورده است که در ابتدای این کتاب به شرح و ذکر اطلاعات مربوط به موسی بن عمران، نماینده تخمی که بشر را به فساد و گمراهی کشانده است، می پردازد. از این کتاب، در بخش هشتم به نام خدا، کوچکترین پسرش، هونگ، به کشتن بیست میلیون نفر اشاره شده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب دین سازان بی خدا مسعود انصاری

کتاب پیشنهادی

کتاب تسلی بخشی های فلسفه آلن دوباتن ترجمه عرفان ثابتی