دانلود رایگان کتاب مدیریت عمومی علی علاقه بند در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

مدیریت حرفه یا شغلی است که برای اشتغال به آن باید آموزش های لازم و ابتدایی را گذرانده باشید تا آمادگی لازم برای درک محتوای آن را داشته باشید، به همین دلیل است که مدیران دانش و نظریه علمی را از طرق مختلف و از طرق مختلف کسب می کنند. مدیریت و فراگیری فنون و مهارت های عملی و همچنین هر ساله دانشجویان زیادی در این رشته برای فعالیت در این سمت و سمت به دانشگاه می روند و به امید روزی که مدیری شایسته و متفکر در این زمینه باشند وارد این عرصه می شوند. یک میدان .

کتاب مدیریت عمومی مورد علاقه pdf

نزدیک به یک قرن است که تفکر و عمل آگاهانه در عرصه مدیریت و رهبری منجر به ارائه طیف وسیعی از روش های علمی و عملی و دانش بسیار مفید و کاربردی شده است و بخش مختصری از این علم و دانشی به نام دانش مدیریت در تمامی سازمان ها کاربرد فراوانی داشته است، کتاب مدیریت عمومی بخش های منتخب و کاربردی از دانش مدیریت عمومی را برای علاقه مندان به این رشته ارائه کرده است که در دوره های مقدماتی مدیریت و در زمینه های آن می توان از آن استفاده کرد. به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرد و این کتاب مطالب پایه و ابتدایی را در 8 فصل به شما آموزش می دهد و هم اکنون ویرایش سوم این کتاب برای شما عزیزان منتشر شده است.

دانلود کتاب مدیریت عمومی دکتر سهوابند

در ادامه مروری بر مطالب این کتاب می توان گفت که فصل اول کتاب مدیریت عمومی مورد علاقه مفاهیم و اصطلاحات علمی و رایج و ابعاد سازمان مدیریت را به صورت قابل فهم تشریح می کند. در بقیه فصول این کتاب، فصول 2 تا 7 به بررسی وظایف و وظایف مدیریت، یعنی برنامه ریزی برنامه، سازماندهی و ساختار سازمان، تصمیم گیری، رهبری، نظارت و کنترل، ارتباطات به صورت کامل و جامع می پردازد. روش، و توضیحات کاملی برای هر یک از آن مباحث ارائه کرده است و در پایان و در پایان این فصول در فصل هشتم، گذشته و تاریخچه مکتب، نظریه ها و نظریه های مختلف مدیریت را به دقت بررسی می کند تا تاریخچه آن را درک کند. بهتر از هر چیز دیگری، نویسنده آن را در آخرین فصل این کتاب قرار داده است تا همه مفاهیم را به طور دقیق و کامل درک کند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مدیریت عمومی علی علاقه بند

کتاب پیشنهادی 

کتاب حسابداری و حسابرسی بخش عمومی ۱ عزیز گرد