دانلود رایگان کتاب مادام بوواری مهدی سحابی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مادام بوواری اثری ارزشمند از گوستاو فلوبر با ترجمه مهدی سحابی است، بهترین ترجمه توسط مهدی سحابی انجام شده است و مادام بواری داستان زنی است که در یک ازدواج ناموفق خود را در بند می بیند و قصد دارد هر کسی به آن پایان دهد. به معنای. او ممکن است خود را از مخمصه ای که در آن گرفتار شده رها کند.

دانلود کتاب مادام بواری ترجمه مهدی سحابی pdf

مادام بوواری داستان زنی در قرن نوزدهم را که ازدواج کرد، تحلیل کرده است. اما او از این ازدواج و زندگی کسل کننده و تکراری خود خسته شده است و تمام تلاش خود را برای رهایی از جهالتی که برایش ایجاد شده است به کار گرفته است و تمام تلاش خود را می کند اما از طرفی خانه دار است. و مستقل آداب است؛ اما از سوی دیگر به ورطه فریب و طمع و زیاده خواهی می افتد و به بخش بورژوازی تعلق دارد و احساسی که فلوبر در رمان به تصویر کشیده است به نوعی نقد نویسنده به این طبقه اجتماعی است. ، و نشان دهنده انزجار اوست. بیانگر رفتار این بخش از جامعه است که پر از ریا و ریا و پر از حماقت است و جای تعجب نیست که مادام بواری به دلیل سرکشی اش در این جامعه مورد انتقاد قرار می گیرد اما از طرف دیگر رفتار اما در آن جامعه، بازخورد برای همان گروه مناسب و مناسب تلقی می شود.

مادام بواری مهدی سحابی

داستان زندگی مادام بواری را می‌توان یکی از اولین و اساسی‌ترین داستان‌های فمینیستی دانست که نگاهی نو به زنان و احساسات آن‌ها دارد و اما بواری را یکی از برجسته‌ترین چهره‌های ادبیات در تمام دوره‌های تاریخ می‌دانند. و داستان پر از تب است و سرنوشت رقت انگیز او با دقت و عمقی که فلوبر به تصویر کشیده است، او را از جایگاه یک زن سیری ناپذیر شهری با جاه طلبی بالا می برد و به ردیف بزرگان اساطیر، تراژدی و تاریخ پیوند می زند. و هنر و تأثیر فلوبر تأثیر او بر ادبیات مدرن از این ترکیب متناقض ناشی می شود: بیان واقع گرایانه، «سرد» و «دکتر گونه» موقعیت های خطرناکی که پیش از او در تراژدی ها و اشعار حماسی می دیدیم. .

بهترین ترجمه مادام بواری

نظرات مربوط به جایگاه و اهمیت گوستاو فلوبر و دو کتاب مهم او یعنی “مادام بواری” و “تربیت احساسات” بسیار ذکر شده و کم نیست و نویسندگان و منتقدانی که فلوبر را بنیانگذار مدرن می دانند. رمان و این دو اثر سنگ بنای روش هستند. آنها داستان سرایی مدرن محسوب می شوند.

رمان پی دی اف مادام

بخشی از کتاب مادام بواری مهدی سحابی:

تمام کتاب هایی که می نویسیم و به نظرمان واقعی می رسد، در مقایسه با آثار فلوبر، آثاری سطحی و احساسی هستند و به سالن های تئاتر پرتاب می شوند…

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مادام بوواری مهدی سحابی

کتاب پیشنهادی

کتاب فلسفه اخلاق امیر خواص