دانلود رایگان کتاب اختلال های یادگیری دانیل پی هالاهان در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

اختلال یادگیری یا ناتوانی یادگیری عنوانی جامع و کلی است که شامل تمام جنبه هایی است که طیف وسیعی از اختلالات یادگیری را در بر می گیرد و اختلال یادگیری به معنای نقص در هوش یا انگیزش نیست، بلکه به معنای تنبل یا تنبل بودن کودکان دارای اختلال یادگیری است. . آنها در واقع نیستند، بسیاری از آنها به اندازه دیگران باهوش نیستند و فقط مغز آنها به روشی متفاوت کار می کند.

دانلود کتاب پی دی اف اختلالات یادگیری هالهان

این روش و روش های مختلف بیان شده در مغز بر نحوه دریافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات این کودکان تأثیر می گذارد و به عبارت ساده تر، کودکان و بزرگسالان دارای ناتوانی های یادگیری متفاوت از دیگران می بینند، می شنوند و درک می کنند. و بنابراین در یادگیری اطلاعات و مهارت های جدید یا به کارگیری آموخته های خود با اختلال مواجه می شوند و اختلالات یادگیری را نمی توان درمان کرد یا از ریشه آن را برطرف کرد و این یک مشکل همیشگی است، اگرچه کودکان مبتلا به ناتوانی های یادگیری می توانند در تحصیل موفق شوند. به کمک حمایت و مداخله مناسب می توانند در دوره های بعدی زندگی خود به مشاغل موفق و عمدتاً ویژه دست یابند. مطالب و سرفصل های اساسی را توضیح داده است.

خلاصه کتاب اختلالات یادگیری هالهان

این کتاب مجموعه ای از مطالب و مفاهیم اساسی و مهم مرتبط با مفاهیم، ​​تعاریف، علت شناسی، رویکردهای ارزشیابی، روش ها و راهکارهای مفید و مؤثر آموزش و مداخله را در اختیار مشاوران، درمانگران و معلمان قرار داده است. اختلالات یادگیری هالهان که توسط دکتر حمید علیزاده طراحی و ویرایش و توسط انتشارات ارسباران منتشر شده است، به تحلیل و تفسیر مباحث اصلی و اساسی پرداخته است و همچنین برآوردها نشان می دهد که در چند دهه اخیر به مرور زمان به تعداد دانشجویان اضافه شده است. با ناتوانی های یادگیری

کتاب اختلالات یادگیری pdf

اگرچه در دهه‌های گذشته از این دانش‌آموزان به عنوان آسیب‌های مغزی، ضعیف‌خوان، اختلالات ادراکی و حتی دیرآموز نام برده می‌شد، اما اکنون شناخت و درک برتری ناتوانی‌های یادگیری حاصل شده است. به گونه ای که تاکید اصلی به سمت (عملکرد نادرست) سیستم عصبی مرکزی و همچنین پیدایش انواع خاص و متعدد ناتوانی های یادگیری (مانند ناتوانی های یادگیری غیرکلامی) شده است و این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا همه اینها را توضیح دهید بررسی موارد بیان شده که با مطالعه آن کمک شایانی به این دانش آموزان خواهد کرد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اختلال های یادگیری دانیل پی هالاهان

کتاب پیشنهادی

کتاب قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی ناصر کاتوزیان