دانلود رایگان کتاب معارف اسلامی ۲ علیرضا امینی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب تعلیم و تربیت اسلامی 2 از سری کتاب های تالیف و تدریس شده در دانشگاه های کشور می باشد که به تبیین مباحث مربوط به نوبت، امامت و مرجعیت می پردازد.

کتاب معارف اسلامی علیرضا امینی 2 pdf
این درس شامل دو واحد عمومی می باشد که برای تمامی دانشجویان عزیزی که در اکثر رشته ها در دانشگاه پیام نور و دانشگاه سراسری و آزاد تحصیل می کنند تهیه شده است و با مطالعه این درسنامه نیازی به خرید و مطالعه کتاب و نمونه سوال دیگر ندارید. . نخواهید داشت

دانلود کتاب پی دی اف معارف اسلامی 2 اثر محسن جوادی
دین نقش مهم و اساسی در شکوفایی تمدن دارد و اگر قرار است تمدن بشری شکل بگیرد و بقای آن تضمین شود باید از اخلاق، علم، معنویت و عدالت استفاده کنیم. بحث گسترده تری صورت گرفته و موضوع مرجعیت و مرجعیت علمای دین نیز با محتوای مفصل و حجم مناسب بررسی شده است.

دانلود معارف اسلامی ۲
از سلسله ویژگی های کتاب معارف اسلامی 2 می توان ساختار مقدمه کتاب را اصلاح کرد و آن را با اهداف فصل اول هماهنگ کرد و تناسب هجوم کتاب اسلام را رعایت کرد. تعلیم و تربیت 1 با کتاب معارف اسلامی 2 و تقویت یک یا چند دلیل برای اثبات توحید در تربیت اسلامی 1 و افزودن برخی مباحث جدید کلامی مرتبط با مباحث کتاب و دغدغه های فکری طلاب و گسترش مبحث حکومت دینی و ولایت. علمای دین خاطرنشان کردند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب معارف اسلامی ۲ علیرضا امینی 

کتاب پیشنهادی 

کتاب حسابداری پیشرفته ۲ جمشید اسکندری