دانلود رایگان کتاب معارف اسلامی ۱ محمد سعیدی مهر در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب معارف اسلامی 1 (چاپ دوم) نوشته محمد سعیدی مهر و امیر دیوانی در انتشارات معارف منتشر شده است. و امیر دیوانی در کتاب تعلیمات اسلامی 1 (چاپ دوم) تمام تلاش خود را کردند تا مخاطبان را به طور کامل با مبانی اسلام آشنا کنند.

دانلود کتاب معارف اسلامی ۱

دین یکی از موضوعاتی است که جایگاه آن در دنیای امروز ضعیفتر شده است و اگرچه هدف نهایی دین سعادت و سعادت دنیوی و اخروی مردم است، اما مردم به دلایل زیادی از دین دوری کرده اند. و یکی از دلایل آن می تواند عدم آگاهی و ناآشنایی با اصول و احکام دینی باشد زیرا اگر انسان نسبت به مفهومی آگاهی دقیق و کامل داشته باشد به راحتی می تواند آن را بپذیرد و این کتاب شامل دو فصل است که هر فصل دارای آن است. بخشی از معارف اسلامی را تبیین می کند و این کتاب با مقدمه ای آغاز می شود که به نقش دین در دنیای امروز می پردازد و در مورد بحران های گوناگون و متعددی که جوامع مختلف با آن دچار مشکل هستند و بحران دانش نظری دارد. بحران اخلاقی، روانی، فناوری و جایگاه دین در حل این بحران ها از جمله موضوعاتی است که در مقدمه به آن پرداخته شده است.

PDF کتاب تعلیم و تربیت اسلامی 1 محمد سعیدی مهر

قسمت اول این کتاب که خدا، انسان و جهان نام دارد، به الهیات، انسان شناسی و کیهان شناسی می پردازد و در هر قسمت به موضوعات بسیاری اشاره شده است که به ما کمک می کند تا نقش خود را در جهان هستی بیابیم و دقیق و دقیق داشته باشیم. درک صحیح بیایید به مفهوم خدا، معبود، عبادت و … برسیم و در قسمت دوم این کتاب که پیرامون موضوع معاد نوشته شده است، این مفهوم را از دیدگاه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا مخاطب با آن آشنا شود. آن را به طور کامل

معارف اسلامی 1 pdf

و بالاخره آنچه این روزها بیش از هر چیز دغدغه نسل انقلاب را دارد، آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است و نشریاتی در این زمینه پیشرو هستند و سعی می کنند پاسخی علمی و دینی داشته باشند. تمام سوالات این نسل و مطالعه کتاب معارف اسلامی 1 (ویرایش دوم) را به همه دوستداران علوم دینی و عرفانی توصیه می کنیم و این کتاب برای دانشجویان معارف اسلامی نیز بسیار ارزشمند است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب معارف اسلامی ۱ محمد سعیدی مهر

کتاب پیشنهادی 

کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده تست حقوق مدنی جرعه نوش جلد ۱ و ۲