دانلود رایگان کتاب مدیریت آموزشی غلامرضا شمس در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مدیریت آموزشی از سری کتاب های آموزشی است که توسط استاد غلامرضا شمس طراحی و ویرایش شده است و از ویژگی های این کتاب می توان به کامل بودن و جامع بودن محتوای این کتاب و نثر روان و ساده اشاره کرد. در بیان مطالب این کتاب به یکی از ممتازترین و برجسته ترین کتاب ها در این زمینه تبدیل شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

کتاب پی دی اف مبانی و اصول مدیریت آموزشی دکتر شمس

مدیریت آموزشی یکی از رشته های مهم و کاربردی است که با توجه به اهمیت آن در سازماندهی سیاست های آموزشی و همچنین مدیریت فعالیت های عملی در سازمان های آموزشی، می توان گفت که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مدیریت آموزشی مبتنی بر اصول، مفروضات و مقوله هایی است. طراحی شده اند که برای هر اقدامی در یک سیستم آموزشی باید شناخته شود و این کتاب موجود بهترین تلاش را برای تعیین، توصیف، تعیین و بررسی مبانی و اصول مدیریت آموزشی داشته است.

کتاب مبانی و اصول مدیریت آموزشی شمس

این رشته که به سه سوال کلی در این زمینه پاسخ کامل می دهد عبارتند از: چرا باید مدیریت آموزشی بخوانید و چه نیازی به این مطالعه است؟ و چگونه آن را مطالعه کنیم؟ ماهیت و محتوای مدیریت آموزشی چیست؟ این کتاب به دنبال پاسخی کامل به این پرسش‌های هستی‌شناختی، معرفت‌شناختی و روش‌شناختی است و در قالب سه بخش، مفاهیم و نظریه‌ها، فرآیندهای مدیریت و مدیریت آموزشی، فرآیند اجتماعی و پویایی گروه تنظیم شده است که مشتمل بر سیزده فصل است. مبانی و اصول مدیریت آموزشی را گنجانده و بررسی کرده است.

اصول مدیریت آموزشی pdf

آموزش و پرورش که عنصری ثابت و فرآیندی دائمی محسوب می شود، این فرآیند توسط عوامل روانی و سیاسی شکل می گیرد، بنابراین مدیریت آن دشوار، چند بعدی و چند رشته ای است و بر این اساس هدف مدیریت آموزشی، غنی سازی است. . یک روش مناسب در زمان و مکان مناسب مناسب است و برای رسیدن به این هدف اعلام شده، هر سه دسته منابع انسانی، مادی و علمی توسط مدیر، بهترین نوع بهره وری را انجام می دهند و در این کتاب موضوع « مدیریت آموزشی» با تکیه بر م.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مدیریت آموزشی غلامرضا شمس

کتاب پیشنهادی

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری