دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی جامع کنکور وحید تمنا در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب جامع جامعه شناسی کنکور مشاوران آموزش و پرورش کتابی کامل مشتمل بر سه درس جامعه شناسی دهم، جامعه شناسی یازدهم و جامعه شناسی دوازدهم با هدف آمادگی دانش آموزان برای کنکور سراسری می باشد و در این کتاب در اول آمده است. مرحله برنامه درسی دوره و در ادامه آزمون به همین درس اشاره شده و بعد از آن درس بعدی به همین ترتیب ادامه می یابد و در انتهای کتاب پاسخنامه تشریحی جهت راحتی شما آورده شده است.

جامعه شناسی جامع مشاوران کنکور 1401

این کتاب شامل 1537 تست است که در 140 صفحه گردآوری شده است و نثر این کتاب مانند یک کتاب درسی است، البته برخی از موضوعات با توضیحات بیشتر توضیح داده شده است و نویسنده این کتاب نکات مفیدی را در مورد روش مطالعه جامعه شناسی در رشته جامعه شناسی ارائه کرده است. معرفی کتاب بیان کرده است که مطالعه این مقدمه به طور قطع توصیه می شود و کتاب درسی کتاب جامع جامعه شناسی مشاوران به اشکال و تصاویر زیر تقسیم بندی شده است، موضوعات، دروس و مطالب مختلف کتاب های جامعه شناسی را ذکر کرده است و به طور کلی حالت کتاب درسی است. خلاصه ای از نکات و اما نکته مهم در اینجا این است که در بخش های مهمتر از جمله هویت فرهنگی ایرانی، تمرین ها و فعالیت های کتاب به طور جامع توضیح داده شده است و این نکته معمولا در بین کتاب های درسی مغفول مانده است که به آن توجه شده است. به در این کتاب

دانلود کتاب PDF مشاوران جامعه شناسی

1537 تست برای مجموعه کتاب های جامعه شناسی عدد معقولی در نظر گرفته شده است و به خصوص با توجه به میزان توزیع تست ها مناسب و مفید است و در کتاب جامع جامعه شناسی کنکور مشاوران به گونه ای طراحی شده است که 35 عدد تا 45 تست و درس های مهمتر شامل 50 و 60 تست می باشد بنابراین کتاب از نظر کمی برای تمرین و یادگیری بسیار مفید است.

پی دی اف کتاب جامعه شناسی یازدهم

برای آمادگی در کنکور سراسری می توانید از کتاب جامع جامعه شناسی مشاوران به عنوان منبع اصلی خود استفاده کنید و بهتر است در طول سال تحصیلی کتاب را با توجه به برنامه جامع آن مطالعه کنید اما در زمان جمع بندی نیز می توانید از تست های آن استفاده کنید. دوره زمانی. و از آنجایی که کتاب هم شامل درسنامه های مناسب و هم تست های عالی است، اگر قصد تهیه منبع دوم را دارید، بهتر است روی کتابی تمرکز کنید که جنبه تمرینی و تستی برای شما داشته باشد. در پایان ارزیابی کتاب جامعه شناسی جامع کنکور مشاوران بسیار عالی و مفید است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب جامعه شناسی جامع کنکور وحید تمنا

کتاب پیشنهادی 

کتاب ریاضیات عمومی ۱ محمد علی کرایه چیان