دانلود رایگان کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مدیریت رفتار سازمانی طراحی و تدوین زهرا برومند یکی از کتاب های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مدیریت دولتی این دانشگاه طراحی و آماده شده است. دانشگاه پیام نور در سال 1376 تاسیس شد و این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور است.

کتاب رفتار سازمانی برومند

رشته های مختلف علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در این دانشگاه تدریس می شود و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید برجسته و صاحب نظر طراحی و تدوین شده است و این کتاب ها نیز از همین خط مشی پیروی می کنند و به گونه ای تنظیم شده اند که همه دانشجویان نیازی به حضور استاد نداشته باشند و کتاب تخصصی مدیریت رفتار سازمانی و سازمانی برای تکمیل این کتاب یکی از کتاب های این کتاب است. سال نگارنده است و به طور کامل و شامل تمامی مباحث مدیریت رفتاری طراحی و تدوین شده است.

خرید کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند

مدیریت رفتار یکی از اصول مهم و اساسی است که هر فرد باید رفتار خود را به درستی مدیریت کند و رفتار بر تمامی مواردی که زندگی اجتماعی ما را تشکیل می‌دهد تأثیر می‌گذارد و سازمان را می‌توان مجموعه‌ای از افرادی دانست که در ارتباط با یکدیگر برای دستیابی به اهداف فردی و جمعی فعالیت می‌کنند و مدیریت رفتار سازمانی با شکل‌گیری هم‌گرایی و همسویی با کمترین اصطکاک و هزینه‌های علمی با کمترین اصطکاک و هزینه‌های علمی به سازمان تلاش می‌کند تا نیازهای همه افراد را برآورده کند. رفتارگرایی و رفتارگرایی فردی را در محیط به ما می آموزد و مدیریت رفتار سازمانی مانند فیزیک و شیمی و ریاضی علم مستقل و مجزایی نیست، بلکه موضوعاتی را از حوزه های مختلف علمی می گیرد و در اختیار ما قرار می دهد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند

کتاب پیشنهادی 

کتاب ساده ساز حقوق تجارت فرشید فرحناکیان