دانلود رایگان کتاب صلحی که همه صلح ها را بر باد داد دیوید فرامکین در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است. 

کتاب صلحی که تمام صلح را ویران کرد نوشته دیوید فرامکین است که اولین بار در سال 1989 منتشر شد، فرامکین در این کتاب توضیح می دهد که چگونه و چرا متفقین تصمیم به تغییر اساسی جغرافیا و سیاست های خاورمیانه گرفتند و تغییرات اساسی در کشورهایی مانند عراق، اردن، اسرائیل و لبنان ایجاد کردند.

دانلود کتاب PDF صلحی که همه صلح ها را به باد داد اثر دیوید فرامکین PDF

این نویسنده بیشتر به سال‌های سرنوشت‌ساز 1914 تا 1922 می‌پردازد، زمانی که همه چیز ممکن به نظر می‌رسید، حتی اتحاد بین ناسیونالیسم عرب و صهیونیسم، و پرسش‌هایی را مطرح می‌کند که چه رویدادهایی می‌توانست به گونه‌ای دیگر رخ دهد و پاسخ می‌دهد که چرا وقایع آن‌طور که تاریخ نشان می‌دهد و درگیری کنونی مربوط به سرزمین فلسطین در این سال‌ها و اتفاقات گذشته رخ داده است. صلحی که همه صلح ها را از بین برد» تصویری از فروپاشی امپراتوری عثمانی و شکل گیری خاورمیانه کنونی و روایت وقایعی است که در جنگ جهانی اول رخ داد و باعث تغییرات اساسی در خاورمیانه شد و دیوید فارمکلین نویسنده این کتاب معتقد است که این تغییرات در خاورمیانه باعث جنگی شد که هنوز ادامه دارد.

خلاصه کتاب صلحی که تمام آرامش را از بین برد

کتاب صلحی که همه صلح ها را در هم شکست، در سال 1989 توسط دیوید فرامکین، برنده نهایی جایزه پولیتزر طراحی و ویرایش شد و در کتاب صلحی که همه صلح ها را در هم شکست، مواردی را که باعث فروپاشی امپراتوری عثمانی و از دست دادن موقعیت خود در طول جنگ جهانی اول شد، توضیح داد و گفت که این چیزها و جنگ ها در این روز و جنگ ها همیشه به کمک خاور میانه و حتی امروز و جنگ های دیگر در این روز و به کمک خاورمیانه است. وی علاوه بر پرداختن به نقش اروپا در خاورمیانه، آثار این دگرگونی را در خود قاره سبز نیز بررسی و بررسی کرده است و علاوه بر آن، گاهی خواننده را به عربستان سعودی می برد و او را با ماجراهای ادوارد لارنس، دیپلمات، باستان شناس، نویسنده و مشاور نظامی برجسته بریتانیایی در عربستان سعودی همراه می کند. تاریخچه ای که در این کتاب می خوانید در واقع در آغاز قرن بیستم و خاورمیانه مدرن است و کتاب صلح که همه صلح ها را از بین برد در 12 فصل طراحی و تنظیم شده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب صلحی که همه صلح ها را بر باد داد دیوید فرامکین

کتاب پیشنهادی 

کتاب بی حد و مرز جیم کوییک