دانلود رایگان کتاب اعتیاد (سبب شناسی و درمان) ثریا اسلام دوست در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب از سری کتاب های منتشر شده توسط انتشارات پیام نور است که توسط ثریا اسلام دوست گردآوری و تنظیم شده است که به موضوعات مرتبط با اعتیاد و علل آن و در نهایت نحوه درمان آن و با توجه به ساختار پیام نور می پردازد. واحد در آموزش پاره وقت و از راه دور دانش آموزان به راحتی می توانند این کتاب را مطالعه کنند و تمامی مطالب آن را یاد بگیرند زیرا این کتاب نثری روان و ساده دارد و سعی شده برای همه افراد قابل فهم باشد.

کتاب روانشناسی اعتیاد pdf

اطلاعاتی در مورد این کتاب در اختیار شما قرار می دهیم تا با مفهوم آن بیشتر آشنا شوید. جرایم مختلفی در همه جوامع رخ می دهد که به بنیان اجتماعی آن جامعه مربوط می شود، اما زمانی که این جرایم و بزهکاری ها از حد معینی عبور کند. عقب ماندگی را می توان یک بیماری اجتماعی دانست و به عنوان مثال نسبت معتادان به مواد مخدر به جمعیت ایران یک معضل و آسیب اجتماعی جدی است و آسیب اجتماعی شامل مواردی است که از زندگی اجتماعی نشات می گیرد یا به عبارتی از زندگی اجتماعی ناشی می شود. جمعی و در وجدان جمعی. و باور عموم مردم را برهم زننده نظم طبیعی جامعه و در تضاد با ارزش های اجتماعی می دانند و این امر سلامت جامعه را خدشه دار و آن را به خطر می اندازد و در بیشتر موارد با پیگرد قانونی همراه است.

دانلود کتاب اعتیاد (علت شناسی و درمان) اثر ثریا اسلام دوست

این کتاب با روش های مختلف گردآوری و تنظیم شده است و در ابتدای هر فصل اهداف آموزشی فصل ذکر شده است تا بتوانید مطالب هر فصل را بهتر درک کنید و سپس پس از معرفی مختصر که صرفاً برای دریافت است. برای دانستن فصل، به مطالب اصلی این کتاب. و پس از اتمام مطالب این کتاب برای مشخص شدن نقاط ضعف و قوت خود، تست هایی با پاسخ تشریحی وجود دارد که به شما کمک می کند تا تمامی مطالب را به صورت کامل و دقیق بیاموزید و با مشخص نمودن نقاط ضعف خود، می توانید به متن اصلی درس مراجعه کنید و آن نقطه ضعف را برطرف کنید و در امتحانات خود موفق شوید.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اعتیاد (سبب شناسی و درمان) ثریا اسلام دوست

کتاب پیشنهادی 

کتاب اقتصاد خرد محسن نظری